Obróbka metali, frezowanie CNC

Jedną z naszych specjalności jest obróbka metali. Wykorzystujemy technikę frezowania CNC, która pozwala na szybką i precyzyjną realizację zleceń.

Jak pracujemy?

Klientom zapewniamy pełną obsługę zlecenia. Przygotowujemy rysunki, opisy, modele i prototypy, dobieramy odpowiednie materiały i obsługujemy cały proces obróbki.

Do obróbki metali wykorzystujemy frezarki CNC oraz frezarko – kopiarki CNC. W naszym parku maszynowym znalazły się także grawerki, elektrodrążarki oraz szlifierki płaszczyzn, otworów i wałków.

Frezowanie CNC

Dlaczego frezowanie CNC?

Frezarki CNC pozwalają, w wygodny sposób, sterować obróbką metali, dzięki wbudowanemu komputerowi. Taka budowa frezarki umożliwia programowanie procesu i sterowanie nim podczas obróbki. Na ekranie komputera pojawiają się dane na temat ewentualnych korekt.

Metoda ta nie tylko upraszcza i przyspiesza pracę z metalem, ale charakteryzuje się także bardzo wysoką precyzją. Cały proces przebiega szybko, ponieważ maszynę wystarczy raz zaprogramować, aby uzyskiwać powtarzalne kształty podczas obróbki kolejnych przedmiotów. Rozwiązanie jest bardzo ekonomiczne i pozwala przyspieszyć produkcję seryjną. Co ważne, wszystkie wyroby będą miały identyczne kształty, których nie pozwolą uzyskać tradycyjne maszyny do obróbki metali (nie sterowane numerycznie).

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Naszym głównym celem jest sukces Klienta, dlatego zapewniamy szybką realizację zleceń i konkrecyjne ceny również w innych kategoriach jak na przykład wyroby z tworzyw sztucznych czy formy wtryskowe.